773 903 903

Systém opravy autolaku Fix super Pro

Systém "smart repair" Fix super Pro nepracuje s celými díly jako jsou blatníky nebo nárazníky, nýbrž pouze s poškozenými částmi laku. Využíváme speciální metodu opracování poškozené plochy a rozstřiku, pracujeme s rychleschnoucími materiály.

  1. Opravu provádíme na přesně vymezené ploše poškozené oblasti.
  2. Zcela odpadá nutnost klasické demontáže a opětovné montáže poškozených dílů automobilu.
  3. Díky tomu dosahujeme pro své zákazníky úspor nákladů a jejich času.

Efektivní oprava laku za 1,5 - 2 hodiny

Proč byste měli zůstávat bez auta několik dnů, zavolejte nám a domluvte si termín, přistávíte auto například ráno a večer po práci si ho vyzvednete, nebo si můžete zařídit co potřebujete a během několika málo hodin (většina oprav trvá v řádu 2-3 hodin) si auto opět vyzvednete, u menších oprav stačí pouze si zajít na kávu a vše je hotovo!
Práci všeobecně můžeme provést v čase, který vám nejlépe vyhovuje, aniž byste museli sedět a čekat, a protože naše dílna je umístěna téměř v centru Prahy, odpadá nutnost shánět si pro sebe taxi či odvoz.

Proč byste měli nechávat lakovat celý díl, když to není nutné? Je výhodnější a k vozu šetrnější opravit pouze poškozenou plochu! Kromě toho, si navíc můžete být jisti, že pravděpodobnost barevné shody u rozstřiku bude vyšší než u opravy prováděné klasickou lakovnou!

Chytrá oprava Smart repair

Smart repair neboli chytrá oprava je chytrá protože motoristům ušetří peníze a zároveň je šetrnější k automobilu. S.M.A.R.T. je zkratkou z anglického 'Small Medium Area Repair Technique' (Technologie oprav poškození menšího a středně velkého rozsahu). V anglicky hovořících zemích, kde se tento nový přístup v péči o automobily rozvinul, rozeznávají několik disciplín tzv. chytrých oprav, vč. opravy poškozených interiérů, vytahování promáčklin bez poškození laku, oprava laku lokálním rozstřikem, oprava prasklin čelního skla.

 
 

| Mapa webu | 2023 | Doporučujeme: Výlet parníkem · Lodní doprava Praha